Tsjaad

Onderwerp

Unité 27: Inoefenen woordenschat en grammaire

Werkvorm

Keuzebord

Timing

25 min


Lesdoelen

  • De leerlingen kunnen hun eigen niveau Frans inschatten.

 

Niet alle leerlingen behalen alle doelen aangezien elke opdracht een ander doel heeft.

  • De leerlingen kunnen de Franse tekst luidop lezen.
  • De leerlingen kunnen de Franse tekst samenvatten.
  • De leerlingen kunnen informatie uit de Franse tekst vinden.
  • De leerlingen kunnen verkregen Nederlandse zinnen terugvinden in een Franse tekst.
  • De leerlingen kunnen een Franse tekst schrijven met als voorbeeld de verkregen Franse tekst.

Bronnen

Algemene bronnen :

De Lombaert, A. (2005a). Mijn eerste grote atlas van de dieren. Edegem, België: Parasol.

De Lombaert, A. (2005b). Mijn eerste grote atlas van de wereld. Edegem, België: Parasol.

Dubois, M., Hilden, K., & Price, J. (z.d.). Encyclopedie van alle landen. Tielt, België: Lanoo.

Pixabay. (z.d.). Geraadpleegd op 5 mei 2020, van https://pixabay.com

Royalty Free Music by Bensound | Stock Music. (z.d.). Geraadpleegd op 15 mei 2020, van https://www.bensound.com/

 

Specifieke bronnen

Livre en cahier ‘Eventail-junior En action 6’

Materiaal

Bordplan

Opdracht Je cherche dans le texte

Opdracht Je réponse

Kamelen

Filmpje

Blaadje uit reisdagboek

Badge Charlotte


Lesverloop

De leerlingen maken kennis met Tsjaad.

De leerlingen maken een taaltaak met de woordenschat en grammaire.


Bijlagen

Uitgeschreven lesvoorbereiding

Video van het land

Badge van Charlotte de gids


Blaadje uit het reisdagboek




Verbetersleutels vind je onder het tabblad 'algemeen' en dan 'verbetersleutels' of door op de knop te klikken.

Maak jouw eigen website met JouwWeb